Úvod » Diskusia

Diskusia

Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.

Osobný profil Láďo | 15.12.2010 18:03
Po mensích technickych problemoch schvaleny dalsi sportovy den ktory sa kona priamo v priestoroch VRT v sobotu od poobednych hodin.Potvrdena ucas dvoch teamov cize:VRT vs. BRT.
Osobný profil buzo 77 | 13.12.2010 12:32
Láďo né né,ale včera sme išli okolo NM až asi o 20.30h a necheli sme rušiť nedelnú rodinnú idilku u Vás doma. a vóbec sme boli nejaký unavený,ale ak vznikli nejaké náklady spojené s machiatkom,veľmi rád ich uhradím. Tá sobota teda platí?aj cigo mi to ráno na pumpe potvrdil,že malo by sa niečo uskutočniť.aloha.
Osobný profil Láďo | 13.12.2010 9:57
Buzo nic neni na bode mrazu,ja som mal v piatok neake to rokovanie spojene s poskodenim koordinacnych vlastnosti,a to som povedal ,ze uz ne .Takze celkovo a vobec dnes a zajtra sa rozhodne ci bude alebo nebude,ja si myslim ze sa to akurat zacina pekne rozbiehat.Ak to kladne dopadne tak zvolam valnu hromadu .Inac nic proti ale vcera bola macka nachystana len asi A6 nevydalo odbocit na MNnV ?ci?
Osobný profil buzo 77 | 13.12.2010 9:04
počiatočná eufória nákupu nového motocykla na stajnu VRT je na bode mrazu,ale chcem zdôrazniť,že vo mne opäť ožíva ten zápal bojového ducha,iba,že potreboval by som malinkú podporu psychofinančnú a jednorázovú schôdzu vnútropodnikového rázu či?na blížiacu akciu mikro týmu kóma VRT sa už od dnešného dňa nesmierne a úpenlivo pripravujem.tak teda ALOHA!!!
Osobný profil buzo 77 | 10.12.2010 16:16
hlboko a silno sa ospravedľnujem za dnešný večer,ale už je daný program na dnešný večer a tak sa nemúžu dostaviť do stajne na degustáciu archívnych omamných látok a iných prekurzorov.Aj keď chuť by bola nedá sa nedá sa nedááá.tak paliči moc sa neožerte a aloha.
Osobný profil Láďo | 10.12.2010 14:53
A čo sa týka toho špotového tááágu,jasne že VRT bude popritom oslavovat narodky,šak to tu budu same celebrity len Mick Doohan mi este neodpisal
Osobný profil Láďo | 10.12.2010 14:50
Ha,že ci možeš?ty musíš chlapec moj,vecer budeme mat o zábavku postarane,pride pilot zo stredneho slovenska zvany sekiguči .
Osobný profil buzo 77 | 10.12.2010 14:20
no aléé jáá a vobec a celkovo máám obrovskú radost skrzeva tvoju šikovnosť chlapéc mooj a držím palce za odnož VRT PN.valná hromada by mohla zasadnúť ez ten športový tááág či? no a dnešný možno hlasta večer asi rozbehnem s Tebou.možem sa pridať?
Osobný profil Láďo | 10.12.2010 11:37
1.2.3. skuska!Funguje.Takze najnovsie zpravy z HAUPTPADOOCKU VRT,Takže celkovo a vobec uz je setko koušer,všetko hrá,na štatistickom urade na šupnu na prve pozicie v štatistikách,na danovom urade po pohlade zmoknuteho psa v mojom podaní,pochopila ze tlacivka musi skontrolovat,a v banke som dokonca za sympatie dostal čukoládu a že mám pozdravovat pokladníka VRT,že tá minusova nula na učte je krásna ,tak som sa odvolal ze zatial sme vsetci studenti.Jediné čo nám scházi je valna hromada kde by sme mali aj prebrat logo peciatky.
Tááák som neskutocne happy,že je to komplet že asi ukončím troska skor dnesny piatkovy vecer .prida sa neaky zufalec ?
Osobný profil barboraj | 09.12.2010 13:45
ale no... ja presne viem, ze ty vies, ze ja viem aj ked poviem ze neviem ... vsak hlavne tie pevne nervy. a original 1,2 htp bez webasta som mala doma a s laskou na nu spominam
Osobný profil buzo 77 | 09.12.2010 12:33
mám taký pocit,že niekto to tu trošíčka nepochopil s tými laktami,ale hlavne,že je pohoda.inak tá 1.2htp Ládo je tak trocha dosť palba či? no uvidííme chvíľu počkáme a možno príde aj mikuláš.to cd nemám sakra a ani netuším,kde by mohlo byť.aloha
Osobný profil Láďo | 08.12.2010 9:30
Buzo nachystaj mi to video,ked ti dnes prinesiem tu 1,2htp
Osobný profil Láďo | 08.12.2010 9:19
Buzo,ututlaj to ,a kolko dopredu potrebujes vediet vsetky tie strapacie?
Osobný profil buzo 77 | 08.12.2010 8:31
láďo ale totok je už taká malá vtieračka či? veď podľa mňa starať sa o tým VRT vyžaduje strašnú odvahu,široké lakte,pevné nervy a veci podobné! a k tomu footbálku! keď by sa malo takééto niečo udiať,treba to oznámiť v dostatočný čas dopredu,aby sa predišlo zbytočným výhovorkám prečo sa to nedá či? a tým BRT ešte nevie z akým výberom sa zahráva.ale ráta sa odvaha nie výsledok či?aloha
Osobný profil Láďo | 07.12.2010 18:55
Osobný profil buzo 77 | 07.12.2010 18:30
k tomu presne táák čo urobíme? celkovo sa to asi nie bude dat,pretože vobec.aááá veď na čo by to tak malo byť?nemám,nejde to,nedá sa a dookola. tak neviete,že o čom to tu ja píšem?no veď o a tak.aloha
Osobný profil Láďo | 06.12.2010 9:53
Osobný profil buzo 77 | 05.12.2010 11:09
teda skúsim rozbehnúť dnešnú diskusiu.tak ako sa tu máte stratené ovečky?víkend víkend?rodinka,prechádzky, obedné kávičky celkovo a vóbec či?čo tak vybehnúť niekde do mesta na medovinu a predčasne ukončiť nedeľu.troška adrenalínu v nedeľu nezaškodí myslím. bola by to predpríprava na pondelnajší nástup do práce a iných zamestnaní na nervovom odd.ja len toľko k dnešnému dňu.aloha!
Osobný profil Láďo | 02.12.2010 16:20
Tááááák a je to tu!!! Konečne už avizované futbalove stretnutie .Takže v sobotu ma VRT zabestelovanu telocvicnu na priemyslovke na dve hodky.Takze pripadny sutazichtivy zaujemcovia nech sa nahlasia,a ide o sport nie o to ze pak sa pojde na pivo .A celkovo a vobec treba aj plavecky nachystat,a viem si aj zivo predstavit team odnoze VRT zo stvrtku .zabudol som napisat ze o 16H v sobotu to zacina a v nedelu neviem kedy pridete domov
Osobný profil Bratranec | 01.12.2010 21:26
Kedy staváme teamoveho snehulááááka,či Kedže padá z hora tá biela somarina.A Cigo vitaj na diskusii som rád,že sa zapájaš.

Kategória: motoristické športy

Návštev: 14338